Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.

Pentru inceput: Bun Venit

- Pentru cei care nu au liga 1 de aici o puteti lua:

SA bagati Si fisieru cu semedo si ogararu ca jucam cu ala k le gasiti acolo

-acesta este un campionat de Fifa 2008 nu de Euro 2008
-nu aveti voie sa injurati alti useri ai campionatului.....in cazul in care jigniti alti useri veti fi avertizati si la a 2-a abater veti fi descalificat si veti pierde toate meciurile la masa verde(3-0)
-meciurile se vor juka timp de 90 de minute iar rezultatele vor fi scrise si confirmate pe site. Daca un meci se intrerupe se vor juka restul minutelor si se vor aduna scorurile. EX: manchester-barca se intrerupe in minutul 55 la scorul de 1-1 se vor juka inca 35-40 de minute in functie de cum vor concurentii,iar daca dupa cele 40 de minute scorul e 1-1 se vor aduna scorurile,iar scorul final va fi 2-2.
- Acest campionat nu are miza materiala. Nu se joaca pe bani ! Se joaca de distractie. Înscrierea în acest campionat NU este obligatorie. Nu faci nimanui o favoare daca te înscri. Daca te-ai înscris ai facut-o din pura PLACERE. Daca NU SUNTEI DE ACORD cu regulamentul NU va înscrieiti doar de dragul de a mai participa la un campionat de FIFA
-Nu aveti voie sa executati cornerele direct pe bara sau sa dati gol din corner(nu se ia in considerare) si sa folositi Q+W in jumatatea proprie.